Lampe - MAG Lamp S

Daylight

Varenr.
EN1200
Lager
På lager

Mag Lamp S en mindre og rimelig lampe.

MAG Lamp S er en moderne designet lampe. Den har en stor 1,75X (3 diopter) krystallklar lense (diameter på 13 cm) og ultra skarpe LED dioder med dagslys farge for nøyaktig visning av detaljer. Lampen har en dimmer som gjør at du kan regulere lysstyrken i 2 ulike nivåer. Passer perfekt til klinikker, laboratorier og skjønnhets salonger. 
 
Den har et fleksibelt ledd mellom hodet og den fjærbalanserte armen. Dette gir en uanstrengt bevegelse og en lang rekkevidde med en nøyaktig posisjonering. Lampen kommer med LED-teknologi som har en levetid på opp til 50 000 timer. Ingen pære /lysrør trengs å skiftes.

Du kan justere / posisjonere lampen med den fjærbelastede armen samt at lensehodet enkelt og nøyaktig kan justeres via vingemuttere. CE Godkjent 

Spesifikasjoner:

- Lyskilde: LED (Lumen 406lm / 5300LUX)
- Levetid LED Dioder(timer): 50,000
- Farge temp: 6000K
- Dimmer med 2 ulike lys styrker (5300/3000)
- 13cm Lense med "antiscratch" belegg.
- Arm med 110cm rekkevidde.
- Vekt:  1,5kg
- Watt: 11,5W
- Lens Diameter: 13cm
- Lens Magnification: 1,75X (3 diopter)
- Farge Hvit

Dokumenter

Finansiering hos General Finans

Vi kan nå tilby finansieringsavtale hos General Finans.
Kontakt oss på epost eller send oss en prisforespørsel, og vi kan enkelt sette opp en betalingsplan for din bestilling. 


General Finance.jpg

FORDELER MED LEIE:

  • Frigjøring av kapital
    Ved å leie utstyret frigjøres kapital som kan benyttes til andre formål.
  • Bedre kontantstrøm
    Stabile leiekostnader gir en mer forutsigbar kontantstrøm gjennom avtaleperioden..
  • Enkel budsjettering
    Ved leie blir budsjetteringen enkel og forutsigbar.
  • Fleksibelt
    Finansiering av utstyret gir muligheten for å kunne oppgradere utstyret under avtaleperioden.

 

Estimert leie:

Finansiert sum           Estimert leie pr. mnd. 24 mnd.   Estimert leie pr. mnd. 36 mnd.

15.000                           kr    783 + mva.                                       kr    545 + mva.

20.000                           kr 1.044 + mva.                                      kr    727 + mva.

30.000                           kr 1.566 + mva.                                      kr 1.090 + mva.

40.000                           kr 2.088 + mva.                                      kr 1.454 + mva.

50.000                           kr 2.609 + mva.                                      kr 1.817 + mva.

 

Leasingfinansiering forutsetter kredittgodkjenning.

 

Finansiering med General Finans

Vi kan tilby finansieringsavtale med General Finans.

Se eksempler og vilkår
Vi bistår med søknad og avtaleinngåelse.